Юрий Андреев

На недавньому прямому ефірі я поділився з шанованою аудиторією парою-трійкою рецептів бідності. Хочу дещо розширити та доповнити їх, щоб у вас на руках був повний набір сценаріїв і контрсценариев, як загнати себе в яму або, навпаки, як не допустити цього. Про це повідомляє Юрий Андреев.

1) Не варто працювати. Цей рабський дідівський метод безнадійно застарів. Гроші не мають ніякого зв’язку з копіткою працею і створенням додаткової вартості.
Гроші зараз не заробляють, а залучають. Думай і багатій.

2) необхідно регулярно тривожитися про завтрашній день. Раптом пенсії скасують, або Путін піде. Вихід готовий — подушка безпеки. Головне тримати її в рублях в шкарпетці або Ощадбанку. Частіше перераховувати і переживати.

3) Крім подушки безпеки гроші треба зливати на няшкі, які дають емоції — ресторани і подорожі, більше солодкого, інакше для чого жити.
Гроші — це енергія. Енергія береться з їжі, плюс багаті в казках завжди товсті. Логіка залізна: щоб розбагатіти, треба багато їсти. Пузо з’явиться — гроші підтягнуться. І не здумайте інвестувати в свій інтелект, ім’я та оточення, адже зараз все є в інтернеті, та й сам Греф сказав, що математичні школи пора розігнати.

4) Робота застаріла, але призначення буде жити вічно. Неважливо як, головне — де. Гроші беруться від пошуку своєї місії, яка має низку відмінних рис:

  • там все швидко і легко,
  • там ви кайфуєте,
  • там вам допомагають,
  • там вас цінують і безперестанку ставлять лайки,
  • там ви ні за що не відповідаєте і можна реалізовувати себе віддалено, вийшовши з операційки відразу на вході,
  • там у вас творчість і подорожі.

5) Коли сфера вашої самореалізації не відповідає зазначеним вище параметрами, треба її негайно міняти і стрибати, як коник, з однієї ніші в іншу. І якщо керівництво і засновники вашої організації вимагають виконання безглуздих KPI і не розуміють, що ви зайняті пошуком призначення, слід їх тихо зневажати, щоб саботувати емоційний інтелект корпорації.

6) не Можна відмовляти собі в бажаннях. Купи зараз — плати потім. До ваших послуг споживчі кредити. Мучать колектори — перекредитуйтесь ще раз в іншому банку, адже ви прочитали в газеті, як корпорації повинні один одному мільярди, а топ-менеджмент завжди в шоколаді. Чим ви гірше.

7) Як обережний інвестор, ви вирішуєте диверсифікувати портфоліо подушки безпеки. До ваших послуг квартири і рента, адже це так надійно. Бажано в новобудовах, де сусіди чують через 3 поверхи один одного і ставлять машини в 2 ряди на газоні, домовляючись, хто поїде в 4 ранку, а хто в 5. Рекомендую взяти валютну іпотеку під пайове будівництво для максимізації ефекту.

8) Як агресивний інвестор, ви вирішуєте не тягнути кота за тестікули і вирішити питання швидко. Тут потрібна комбінація з кріптовалюти, форекса, ставок на спорт і мережевий піраміди. Головне, вкладати Останнє, а ще краще зайняти у знайомих, щоб кожен день палити новини і стати параноїком. Не дарма ж Цезар спалив кораблі.

9) Спробуйте пройти тренінг «зроби чоловіка мільйонером» і народити більше дітей, щоб поставити Проведення в зовсім вже безвихідне становище, але бажано жити при цьому у батьків, адже стільки грошей можна заощадити замість того, щоб платити чужим людям, поки чоловік почне тягати мішки з готівкою. Краще зробити на них ремонт мамі і дружно штовхатися попами на кухні.

10) Побільше дивіться телевізор і гортайте стрічку в соцмережах. Відлайкали всіх котів в вк і відчули саднящую порожнечу і смисловий вакуум-немає проблем, є Інстаграм Бузової.

11) Необхідно любити гроші. Можна класти їх собі у ванну або нижню білизну.

12) Заробітку грошей можна навчитися на ютубі. Дивимося блоги про красиве життя, мислення мільярдерів і про секрети відкриття грошових каналів. Професійні навички і майстерність в нашу цифрову епоху вже не котируються.

13) Ну і, нарешті, якщо наведених рецептів мало і ви рухаєтеся до мети повільно, рекомендую підключити атомну зброю — карту бажань і марафон бажань. Потім шукаєте в гороскопі газети «Життя» ворота Попелюшки і очікуєте. Можна пострибати під піратські записи Тоні Роббінса, якщо замерзнете.

Відомий психолог Еріксон, який досліджував розвиток особистості в дитинстві, ввів поняття негативної ідентичності, коли дитина відбудовує свої рефлекси, спростовуючи і обнуляючи найгірше, за його розумінням, соціальне оточення.

Сподіваюся, я не дуже втомив вас шкідливими порадами, і ви скористаєтеся ними з розумом.

Related Post

Вас приветствует современный Гера-Сервис — сервис передовых технологий!Вас приветствует современный Гера-Сервис — сервис передовых технологий!

Вряд ли кто-то будет спорить с тем, что сегодня передовые технологии являются темой, которой интересуются абсолютно все. Любому человеку интересно узнать, что нового появилось в мире. Каждый гражданин интересуется инновациями,

Пассивные колонки — как выбрать?Пассивные колонки — как выбрать?

Современные акустические колонки можно разделить на активные и пассивные. Многие считают, что активные являются более качественными и производительными, однако пассивные аналоги обладают не меньшими преимуществами. Они отличаются от акустических тем,

Ноутбук acerНоутбук acer

Купуючи тайванський ноутбук acer, ви отримуєте надійний лептоп з високими технологіями. Продуктів виробника притаманний сучасний дизайн — причому як зовні, так і всередині. Велика кількість різноманітних моделей дозволяє підібрати оптимальний