UTEM SOLAR

Вартість сонячної електроенергії у багатьох частинах світу починає досягати паритету цін з електроенергією, виробленою з більш дешевого викопного палива. Але на джерело чистої енергії, як і раніше, припадає трохи більше 1% світового сукупного виробництва електроенергії.
Для стимулювання глобальної сонячної енергетики, дослідники повинні подолати деякі з технологічних обмежень, які заважають подальшому розвитку цієї галузі. Одне з цих обмеженьнездатність розробити досить високоефективні сонячні батареї, які зможуть перетворювати значну кількість сонячного світла в корисну електричну енергію при дуже низьких витратах.

«Ми перебуваємо на порозі нової ери істотного надлишку виробничих потужностей, — сказав він. — І ситуація погіршується уповільненням внутрішнього сонячного ринку Китаю, при цьому багато виробників продовжують штампувати панелі».

UTEM SOLAR не єдина фірма, прогнозирующая спад цін. Deutsche Bank передрікає падіння до 40 центів за ват порівняно з нинішнім — 50 центів/ват. На думку UTEM SOLAR, є ризик, що ціна скотиться до 30 центів.

Для споживачів це хороші новини — можна буде встановити на дахах будинків більше сонячних панелей за більш низькими цінами, повідомляє Хайтек. Для виробників — не дуже, деякі з них можуть не пережити спад цін. Іншим доведеться вжити заходів щодо збільшення ефективності праці.

Дізнатися більше, ви можите дізнатися перейшовши на наш сайт