Усиленные ступицы на ниву

Посилений ступичный вузол з дворядним підшипником IVECO НИВА. В комплект входить 2 поворотних кулака з підшипниками і сальниками і дві маточини нерегульованих. Виробник ВолгаАвтоПром. Оригінал. Доставка по Україні
У нас найкраще усиленные ступицы на ниву.
Посилений ступичный вузол з дворядним підшипником IVECO НИВА 2121Данный комплект вимагає складання (в умовах СТО) з власними гальмівними дисками (бажано з невеликим пробігом до 20 000 км), т. к. весь вузол в зборі розрахований на пробіг не менше 100 000 км, при стандартних («не екстремальних») умовах експлуатації) або з новими стандартними гальмівними дисками вітчизняного або імпортного виробництва!!!!!

призначені для ВАЗ 2121, 21213, 21214, 2131, 2123
дворядний роликовий підшипник закритого типу SKF VKBA3551 (BTH1024C) (від легкої вантажівки «Івеко Дейлі»)
збільшений термін служби маточини
не вимагає регулювання і змащення в період експлуатації
допускає установку коліс більшого діаметра
простота ремонту в разі виходу з ладу
ширина — 55 мм, внутрішній діаметр — 40 мм, зовнішній діаметр — 73 мм
Виробник Гарантує використання даного комплекту не менше 100 000 км пробігу за умови правильного монтажу та експлуатації!!!

Нова (посилена) маточина має потовщення в місці різкої зміни перетину, що забезпечує підвищену міцність і жорсткість!

Комплект призначений для установки на позашляховики з АБС (додатковий отвір для установки датчика АБС), так і для позашляховиків без АБС.

ВАЗ 2121 — 22 шліца. Діаметр валу ШРУСа 22 шліца — це 24,33 мм (Креслення)

ЩОДО КУЛЬОВИХ ОПОР! З 2013 року «АвтоВАЗ» припинив випуск поворотних кулаків моделі 2121 і комплектує всі автомобілі сімейства Нива і Шевроле-Нива кулаками моделі 2123.

Тому для автомобілів Нива більш ранніх років випуску, де можуть бути встановлені кулаки ще старого зразка, потрібно заміна нижньої шарової опори на опору від автомобіля Шевроле-Нива.

При установці на ВАЗ 21214, 2131 з 2004 по 2009 р. в. необхідно доукомплектувати двома кульовими опорами ВАЗ 2123.

Це необхідно для збереження можливості регулювання кутів установки передніх коліс.

Related Post

InstrumentariumInstrumentarium

Компанія Instrumentarium-офіційний партнер Bosch з продажу електроінструментів, термотехніки, вимірювальних приладів, садової техніки, побутової техніки, приладдя та запчастин Bosch. У нас Ви можете обрати та купити високоякісний, надійний електроінструмент Bosch, Dremel.

Обучение макияжу ВолгоградОбучение макияжу Волгоград

Быть красивой – естественное желание каждой девушки, женщины. А при нынешнем развитии косметической индустрии порой очень тяжело разобраться самому во всем премудростях макияжа, подходящего именно Вам. Арсенал продукции постоянно растет

Как правильно определить неисправность бытового кондиционераКак правильно определить неисправность бытового кондиционера

Людей, которые смогут самостоятельно починить кондиционер, очень мало, а значит будет полезно узнать, как выглядят симптомы типичных поломок, чтобы проще было объясниться с мастером. Чтобы определить неисправность кондиционера, оборудование не