УФ печать на пленке

Ультрафіолетовий друк-новітня технологія струменевого нанесення екологічних чорнила з миттєвою полімеризацією. Вона дозволяє створювати поліграфічну продукцію з недосяжною перш стійкістю кольорів.

Створена методом УФ друку Зовнішня реклама протягом мінімум 3 років зберігає яскравість, чіткість, насиченість відтінків, як тільки з друкарського верстата. У приміщенні така Поліграфія в незмінному вигляді може зберігатися десятиліття. Детальніше на https://vernix.kiev.ua/services/uf-pechat-na-plenke/.

Ще один плюс УФ друку-можливість наносити графіку на будь-які листові матеріали, в тому числі тверді:

Дерево
Стекла
Пластик
Композит
Інші матеріали з товщиною листа до 50 мм.
У нашій друкарні ви можете замовити УФ друк будь-яких поліграфічних матеріалів з розміром друкованих листів по ширині до 2,15 * 3 метри. Зателефонуйте нам, щоб дізнатися терміни і вартість виконання Вашого замовлення. Потрібен індивідуальний макет для УФ друку?

Вартість і терміни виконання залежать від тиражу і особливих побажань клієнта.

Надішліть заявку, щоб отримати індивідуальний прорахунок вартості для Вашого замовлення.

Добавить комментарий

Related Post

РolarisРolaris

Компанія Рolaris виробляє якісні моторні масла для двотактних і чотиритактних двигунів. Продукти відрізняються високою термічною і хімічною стабільністю, оптимальною в’язкістю. Синтетичний склад масла Рolaris дозволяє користуватися мастилом круглий рік, забезпечує

KolgotoffKolgotoff

Жіночий гардероб не можна назвати повним, якщо в ньому відсутні колготки. Правильно підібрані жіночі колготки і панчохи можуть зробити потужний акцент в образі і підкреслити смак їх власниці. Кожна жінка