ТОВ «Евротехсервис»

ТОВ «Евротехсервис» — це підприємство, яке займається постачанням електронного торгового обладнання більше 20 років. Наша компанія пропонує Вам величезний вибір торгового обладнання (касові апарати, фискальные регистраторы, POS устаткування, обладнання для роботи зі штрихкодом, вагове і маркувальне обладнання, рації) і банківського устаткування (грошові ящики, детектори валют, лічильники банкнот, лічильники монет, знищувачі паперів, пакувальники банкнот) імпортного і вітчизняного виробництва. Широкий перелік нашої продукції спрямований на автоматизацію торгового процесу відповідно це веде до економії часу, що не менш важливо для будьякого підприємства. Прискорення розрахунків з покупцями, ведення складського обліку, облік проданого товару, облік грошових коштів, отримання оперативної інформації про стан справ на підприємстві, всі ці сприятливі показники можливі при наявності електронного торгового обладнання.

Наші фахівці мають великий досвід в розробці та реалізації індивідуальних проектів автоматизації підприємства. Наші фахівці так само можуть допомогти Вам в модернізації вже наявного у Вас обладнання, встановити нове програмне забезпечення, і навчити вас працювати на ньому.

Компанія має свій сервісний центр, тому все поставлене нами і вже наявне у вас обладнання ми приймаємо на гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Компанія надає наступні види послуг:

технічнесервісне обслуговування касових апаратів, фіскальних реєстраторів;
фіскалізацію, опломбування розпломбування фіскальної техніки і РРО;
гарантійнийпіслягарантійний ремонт;
діагностика обладнання з видачею технічного висновку;
поставка спеціалізованого програмного забезпечення;
навчання касирівопераціоністів з видачею посвідчення;
постачання витратних матеріалів.