Стеллажи из фанеры

Проект «Tablichka.com.ua» представляє Вашій увазі торгові стелажі з дерева, купити які Ви зможете на нашому сайті в Одесі з доставкою по всіх регіонах України. Виготовлення стелажів від нашої компанії проходить у сучасних виробничих умовах кваліфікованими фахівцями. Вони володіють стійкістю і необхідною міцністю для викладки товарів у магазинах і супермаркетах. У нас найкращі стеллажи из фанеры.

Все торгове обладнання для магазинів, виставлене в даному розділі нашого сайту, є в наявності. При необхідності, ми можемо надати послуги брендування торгових стелажів методом обклеювання оракалом, вініловими наклейками, кольоровим друком або гравіюванням – на Ваш вибір.

Так само Ви зможете замовити у нас виготовлення стелажів за індивідуальним макету згідно Вашим вимогам. Стелажі можуть бути виготовлені як з дерева, так і з міцного пластику, мати різну кількість полиць, різні форми, різні габарити і різні модифікації, а саме:

Пристінний дерев’яний стелаж
Стелаж з перфорованою стінкою
Торгові стелажі кутові внутрішні
Стелажі збірні кутові зовнішні
Та інші види модифікацій
Виробництво стелажів від нашої компанії передбачає зручну складання та розбирання стелажу, що значно спрощує його транспортування. Виготовлені з міцного матеріалу, дані дерев’яні стелажі для магазину зможуть прослужити Вам довгі роки, не вимагаючи при цьому особливого догляду. Торгові стелажі збірні / розбірні сьогодні – це кращий вибір для невеликих магазинів і супермаркетів. Так само їх можна застосовувати в різних ресторанах і кафе, і навіть в офісах. Стелаж відмінно підходить під фарбування.