goldkolibrius@gmail.com

Реабилитация после лечения

Доброго дня, Вас вітає туроператор внутрішнього туризму ТОВ «Авантаж+» Курорти та санаторії Росії. «Авантаж+» — компанія, створена досвідченими професіоналами, які мають стаж роботи в цій галузі більше 15 років.

ТОВ «Авантаж+» — Ваш надійний провідник до здоров’я!

Інформуємо Вас про те, що у зв’язку з набранням чинності з 01.06.2007 Федерального Закону від 05.02.2007 № 12-ФЗ «ПРО внесенні змін у Федеральний Закон «Про основи туристської діяльності в РФ ТОВ «Авантаж+» включений в Єдиний федеральний реєстр туроператорів. У нас реабилитация после лечения.
Реєстраційний номер ТОВ «Авантаж+» в Єдиному федеральному реєстрі туроператорів ВНТ 006077, номер Свідоцтва 033652. З повним реєстром можна ознайомитися на сайті www.russiatourism.ru. Туроператор «Авантаж+» є офіційним представником понад 100 найкращих санаторіїв і пансіонатів Росії, пропонуючи послуги за ціною здравниць.

Ми підготували на вибір велику кількість пропозицій з різними оздоровчими програмами і курсами по діагностиці та лікуванню різних захворювань. У багатьох здравницях ви зможете не тільки скористатися комплексним санаторно-курортним лікуванням, але і відволіктися від сірих і важких буднів, займаючись улюбленими видами спорту, відвідуючи культурні та розважальні заходи.