ProHoster

Вирішили купити Linux хостинг для сайту, то Вам буде корисно знати про всі переваги linux хостингу. Багато купуючи популярний Linux Hosting, не зраджують значення технічними параметрами. Якщо вам потрібен дешевий і надійний і швидкий хостинг, то варто звернути увагу на компанію ProHoster яка використовує сервера на безкоштовній платформі Linux.

Сама операційна система Linux і велика частина програмних продуктів для linux є безкоштовними. За рахунок цього і дешевше хостинг Linux в порівнянні з Windows Hosting
Переваги Linux Hosting
Безпека — сервер на Windows буде менш безпечний ніж на лінукс, оскільки для Windows існує багато шкідливих програм.
Продуктивність — лінукс hosting краще справляється з обробкою великої кількості синхронних процесів
Стабільність — при запуску більшої кількості одночасних процесів хостинг Linux працює набагато стабільніше. З хостингом Windows, ми надаємо вам всі можливості, які необхідно представити сучасний динамічний веб-контент. Веб-сайт є динамічним, коли він може зробити більше, ніж просто відображати вміст HTML, так що відвідувачі можуть вплинути на сайті в інтерактивному режимі. Крім того, дані користувача зберігаються в базі даних і інші послуги легко додати.

Причини, щоб придбати хостинг Windows
Ви будете використовувати технологію .NET. Зокрема, Windows потрібно всього, що написано в ASP або ASP.NET.
Вам також знадобиться хостинг Windows, якщо ви працюєте з Visual Basic (VB), ColdFusion або C #.
Windows хостинг потрібно, якщо вам потрібно підключити продукти в стек Microsoft, таких як біржі, або якщо ви працюєте в SharePoint. Це включає в себе зміст проектування в SharePoint Designer.
Якщо Ви використовуєте успадкований контент вбудований в Microsoft FrontPage. Переваги хмарного хостингу
Продуктивність і надійність with Простота управління

Швидке завантаження
Varnish кешування, у якому зберігаються найбільш використовувані сторінки Вашого сайту, і розподілений CDN забезпечать роботу сайту в 2 рази швидше.

Нескінченно масштабований
Немає необхідності в переміщенні хостингу по мірі зростання трафіку. Наростіть ресурси одним натисканням кнопки — миттєве додавання RAM і CPU без перезавантаження.

для управління cPanel
Як і у віртуальному хостингу — управляйте Вашим веб-сайтом і супутніми сервісами, такими як Email і суб-домени, з допомогою легкої у використанні cPanel.

Ваші дані надійно захищені
Наша система зберігання даних на основі Ceph розміщує Ваш сайт на 3-х різних пристроях, щоб забезпечити дублювання даних і безпека.

Автоматичне резервне перемикання
Якщо ми виявимо помилку у програмному забезпеченні, ми автоматично перенесемо сайт на інший сервер, гарантуючи, що Ваш сайт завжди буде в робочому стані і ніколи не втратите трафік.

Управління ресурсами
Зрозумілий інтерфейс дозволяє стежити за ресурсами, які використовують Ваш веб-сайт і його продуктивністю. Ви можете наростити ресурси по мірі необхідності.

 Related Post

Все для газонуВсе для газону

Для того щоб галявина перед вашим будинком радувала око, за нею потрібно постійно доглядати. Як це не дивно, але найгустіша трава виростає на місці свіжоскошеної. Ось чому такою популярністю у

Усиленные ступицы на нивуУсиленные ступицы на ниву

Посилений ступичный вузол з дворядним підшипником IVECO НИВА. В комплект входить 2 поворотних кулака з підшипниками і сальниками і дві маточини нерегульованих. Виробник ВолгаАвтоПром. Оригінал. Доставка по Україні У нас

Деятельность ООО «ПРАО ТЕХ СЕРВИС» позволит предельно удачно приобрести функциональное пожарное оборудование в КиевеДеятельность ООО «ПРАО ТЕХ СЕРВИС» позволит предельно удачно приобрести функциональное пожарное оборудование в Киеве

Наверняка каждому человеку известна разрушительная сила огня, принося огромный ущерб имуществу, здоровью и самочувствию людей, находящихся в непосредственной близости к очагу возгорания. Требования пожарной безопасности сформированы многими нормативными актами и