Пицца

Исторія Піци

Весь світ твердо впевнений в тому, що піцу придумали саме в Італії. При цьому головним доказом завжди служила легенда про королеву Маргариту, та піцу названої в її честь і сертифікат, що висить в одному з кафе.

Сьогодні навряд чи можна знайти людину, яка б не знала, що таке піца і не любив би її. Ароматне, ніжне, наповнене різноманітними інгредієнтами італійське блюдо таке ж яскраве і красиве, як його батьківщина. Тільки ця сонячна країна могла стати прародителькою дивного кулінарного шедевра, що поєднав в собі тонку хрустку скоринку, ніжний смак стиглих томатів, аромати трав і гарячий сир. Неможливо уявити собі Італію та італійців без піци. Вона стала справжнім символом і гордістю такої відкритої і доброзичливої нації. Практично в кожному населеному пункті середземноморської країни є свій унікальний рецепт приготування піци, ретельно приховуваний від сусідів. Звичайно, всі італійці переконані в тому, що тільки їх піца є найсмачнішою.

Історія виникнення цього чудесного страви така ж давня, як історія самої Італії. Багато століть тому схожа їжа вже була у древніх римлян і греків. Щоб вгамувати голод в тривалих і виснажливих військових походах, легіонери придумали викладати на шматочки коржі різноманітні овочі і м’ясо. Це могли бути маслини, сир, горіхи, часник, трави. У 1 столітті до н. е. знаменитий Марк Апіцій підготував книгу, в якій були вписані рецепти піци. Значно пізніше, вже на початку XVI століття, мореплавці завезли в європейські країни нові дивовижні овочі томати. Вони відразу ж полюбилися всім жителям і гармонійно вписалися в багато рецептів приготування вже відомих національних страв. З цього часу починається відлік виготовлення класичної піци. Варто сказати і те, що назва «піца» позначає, швидше за все, «Площа» або «тарілка», тому що блюдо завжди виконується в круглій формі.

Звідки найкраще віщати про це смачному блюді? Звичайно ж з Неаполя і його околиць, тому картинками до сьогоднішнього розповіді підуть піци, приготовані там ну або на Амальфітанском узбережжі, з максимальним нальотом автентичності, якщо так звичайно можна сказати. Адже багато саме Неаполю приписують винахід цієї страви, а місцеву піцу називають найсмачнішою. А також, у нас найкраща доставка пиццы в Киеве.

Історія піци

Але справа в тому, що винахід пешої піци йде настільки глибоко в минуле, що складно навіть назвати де воня з’явилася, а кулінарні історики всіх країн в боях на виделках з ножами намагаються приписати це досягнення собі. Хоча будемо чесні, винайшов піцу той, хто першим запхав корж у вогонь. Ви звичайно може встати зі стільця і закричати про начинку і будете праві, Але послухайте, адже жителі всього середземномор’я використовували один і той же спосіб. Брали корж, сприскували її оливковою олією, прикрашали сезонними овочами і випікали на гарячих каменях, розкладених поверх вугілля. У той час отримане блюдо було не стільки закускою, скільки своєрідною тарілкою для готових страв.

Справжньою піцою італійці вважають тільки блюдо, приготоване з дотриманням певних правил: тісто має бути виготовлено вручну, без використання не тільки автоматичних тістомісів, але і скалок, а випікатися коржі можуть лише в дров’яних печах при температурі 200-215 С. Більшість італійських кухарів воліють готувати три види піци: «Маргариту», «Маринару» і «Маргариту-екстра».

А ось помідори при приготуванні піци стали використовувати тільки в XVI столітті, саме тоді цей овоч стали вирощувати італійські селяни. Довгий час піца вважалася їжею бідних людей, і лише в XIX столітті королева Маргарита савойська оцінила вишуканий смак цієї страви і його стали подавати до столу спочатку італійських, а потім і європейських аристократів.

Приблизно в цей же час важке економічне становище, складна політична ситуація в Італії змусили багатьох італійців шукати щастя на чужині: в Сполучених Штатах Америки і в країнах Європи. Але вони не відмовилися і там від улюбленої страви, і незабаром піцерії були відкриті по всьому світу. І ходити в них стали не тільки італійці, піцу полюбили і навчилися готувати у всьому світі.

Добавить комментарий

Related Post

Покупка квартиры на втором этаже в Сумской областиПокупка квартиры на втором этаже в Сумской области

Покупка квартиры на втором этаже в Сумской области Когда человек покупает квартиру, он должен провести тщательную проверку. Проверяет, нет ли в помещении не зарегистрированных детей. Также могут быть задолженности за

Обучение макияжу ВолгоградОбучение макияжу Волгоград

Быть красивой – естественное желание каждой девушки, женщины. А при нынешнем развитии косметической индустрии порой очень тяжело разобраться самому во всем премудростях макияжа, подходящего именно Вам. Арсенал продукции постоянно растет

Раскрутка сайта и основные этапы продвиженияРаскрутка сайта и основные этапы продвижения

Говоря за продвижение сайтов, то это комплекс работ, которые направлены на то, чтобы улучшить позиции сайта в результатах выдачи поисковых систем. С каждым годом количество пользователей интернета постоянно растет, и