Наращивание ресниц

Нарощування вій придумано, щоб полегшити життя і підкреслити глибину Ваших очей. Ця процедура може стилізувати вії, збільшити глибину і виразність, відкоригувати природний розріз очей. Класичне нарощування вій Харків безпечно і легко доступно. Завдяки цій процедурі ми можемо заощадити час на макіяж і щоденний догляд за віями.

Нарощування вій Харків. Як виглядають класично нарощені вії?

Нарощування вій класичним способом відноситься до однієї з перших методик, яка полягає в прикріпленні синтетичної вії до цієї вії (пропорції — одна синтетична вія до однієї справжньої вії). Цей метод дозволяє згущувати, подовжувати і затемнювати вії. У нас найкраще Наращивание ресниц.

Вії вибираються і стилизуются на основі природної системи вій кожної людини. В залежності від ваших потреб ви можете вивернути вії, оптично збільшити очі і змінити розріз очей. Синтетичні вії приклеюються до всіх натуральних вій, тим самим візуально надаючи їм пишність.

Як впливає класичне нарощування вій на зовнішній вигляд і стан рідних вій?

Якщо процедура нарощування вій Харків виконана досвідченим майстром, вона не може надати істотного впливу на стан натуральних вій. Якісні матеріали, які використовуються для нарощування вій не роблять значного впливу на натуральні вії. Також важливо стежити за віями після процедури. Подовження, ущільнення і укладання війок не впливають на природне відновлення вій.

Процедура, що виконується некомпетентним майстром, може призвести до серйозного пошкодження вій, шкіри повік і самих очей. Крім склеєних зламаних вій, можуть утворюватися прогалини, а потім вії не будуть рости на цьому місці знову або фаликулы можуть не дати зростання новим здоровим віям.

Як часто слід повторювати процедуру нарощування вій?

Повтор цієї процедури пов’язаний з природним циклом оновлення вій. Бо як природні вії випадають, а нові вії ростуть на їх місці, штучні вії повинні систематично перенаращиватся. Нарощування вій Харків класичним методом можуть бути виконані на останній фазі росту вії. Процедура нарощування вій Харків рекомендовано повторювати через три-чотири тижні.