Найкраща поліграфія

Ще з давніх часів в якості традиції ми шануємо гостинність. З тих пір у пошані столові прилади, різноманітні аксесуари, вміння красиво сервірувати і т. д. З того часу мало що змінилося, єдине – розширився список застільного етикету і разнообразился вид столових аксесуарів і приладдя. Серед цих столових аксесуарів особливої уваги заслуговують підтарільники або сет-серветки.

Що таке сет-серветка і з чого їх роблять
На сьогоднішній день жоден заклад громадського харчування, ресторан, кафе, бар, фаст-фуд і т. д. не обходяться без такого аксесуара, як сет-серветка. Цей виріб може ще зустрічатися і під такою назвою, як скатерть, плейсмэт, підкладка, подтарельник, підставки під тарілки. Всі ці назви об’єднують в собі один виріб. Основне призначення даного атрибута-забезпечення гігієни, турботи про клієнта і продовження терміни служби меблів.

Застосовується така продукція як в побуті, в домашніх умовах, так і в готельному і ресторанному бізнесі. Більш того, сет серветка виконує ще одну важливу функцію – виступає в якості рекламного носія. На неї може бути нанесена реклама, печать меню , логотип і т. д. Особливо це актуально для громадських закладів харчування.
сеты печать з логотипом для них стають не тільки аксесуаром сервіровки, але і рекламним засобом.

Особливість сет-серветок
Зазначимо, що масовий випуск сет серветок став активним не так давно. При цьому аксесуар вже завоював популярність і затребуваність. Серед особливостей виробу можна виділити такі фактори:

розмір серветки варіюється в межах 30-40 см, розрахований на те, щоб на ній розміщувалися тарілка, прилади, келихи;
за формою такі вироби бувають переважно прямокутні або овальні, проте сет-серветки під замовлення зможе втілити будь-які креативні побажання клієнта і прийняти будь-яку геометричну форму, в тому числі нестандартну;
стиль і дизайн. Цей момент переважно залежить від стилю, інтер’єру та дизайну закладу, типу і виду посуду, виконання дизайну столу. Наприклад, якщо стіл і посуд виконані в сільському стилі, то сет-серветка повинна бути з пробки, полотна, ошкуренного дерева. Для елегантної вишуканої сервіровки краще застосувати сет-серветку з текстилю або мережива. Для сучасного стилю ідеальним варіантом стануть сети з крафта і т. д.;
даним видом серветок не прийнято витирати руки і рот. Вони покликані тільки забезпечувати гігієнічність і захист столу, виконувати функцію стильного аксесуарів.
вартість таких сервірувальних виробів доступна;
вироби прості в догляді і обслуговуванні;
виготовлення сет-серветок здійснюється з різноманітних матеріалів. Це шкіра, екошкіра, крафт, щільний папір, текстиль і т. д. Вироби можуть бути однотонними і з нанесеними малюнками, візерунками, графічним зображенням, текст.

Варто сказати, що сьогодні особливим попитом користуються сети зі шкіри. Пояснюється це тим, що виглядають вони оригінально і ексклюзивно, елегантно і розкішно. Найголовніше полягає в тому, що вони є максимально практичними, простими у догляді і довговічні в експлуатації. Сучасний етикет сьогодні пропонує проявляти фантазію і замість звичних скатертин купити сети для ресторанів, кафе, барів, готелів тощо, тим самим виділити себе з маси конкурентів.

Власник ресторану і звичайна домогосподарка гідно оцінять такий вид «скатертини» за її практичність і зручність. До того ж виготовлення сетів має на увазі індивідуальний підхід до кожного конкретного замовника і клієнта.

Related Post

ПротивогазПротивогаз

Якби людство витрачало на пошуки еліксиру життя стільки ж коштів, скільки витрачає на те, щоб її знищити, ми б вже всі були безсмертні. Розробляючи і нарощуючи міць озброєння, доводилося розробляти

Обучение макияжу ВолгоградОбучение макияжу Волгоград

Быть красивой – естественное желание каждой девушки, женщины. А при нынешнем развитии косметической индустрии порой очень тяжело разобраться самому во всем премудростях макияжа, подходящего именно Вам. Арсенал продукции постоянно растет

Заказать создание интернет-магазина именно в нашей компании – это правильный выбор!Заказать создание интернет-магазина именно в нашей компании – это правильный выбор!

Вы запланировали открытие своего бизнеса? Не знаете, с чего начать? Тогда данная статья именно для вас, и мы настоятельно рекомендуем внимательно прочитать ее до самого конца. Для начала нужно отметить,