Найкраща поліграфія

Ще з давніх часів в якості традиції ми шануємо гостинність. З тих пір у пошані столові прилади, різноманітні аксесуари, вміння красиво сервірувати і т. д. З того часу мало що змінилося, єдине – розширився список застільного етикету і разнообразился вид столових аксесуарів і приладдя. Серед цих столових аксесуарів особливої уваги заслуговують підтарільники або сет-серветки.

Що таке сет-серветка і з чого їх роблять
На сьогоднішній день жоден заклад громадського харчування, ресторан, кафе, бар, фаст-фуд і т. д. не обходяться без такого аксесуара, як сет-серветка. Цей виріб може ще зустрічатися і під такою назвою, як скатерть, плейсмэт, підкладка, подтарельник, підставки під тарілки. Всі ці назви об’єднують в собі один виріб. Основне призначення даного атрибута-забезпечення гігієни, турботи про клієнта і продовження терміни служби меблів.

Застосовується така продукція як в побуті, в домашніх умовах, так і в готельному і ресторанному бізнесі. Більш того, сет серветка виконує ще одну важливу функцію – виступає в якості рекламного носія. На неї може бути нанесена реклама, печать меню , логотип і т. д. Особливо це актуально для громадських закладів харчування.
сеты печать з логотипом для них стають не тільки аксесуаром сервіровки, але і рекламним засобом.

Особливість сет-серветок
Зазначимо, що масовий випуск сет серветок став активним не так давно. При цьому аксесуар вже завоював популярність і затребуваність. Серед особливостей виробу можна виділити такі фактори:

розмір серветки варіюється в межах 30-40 см, розрахований на те, щоб на ній розміщувалися тарілка, прилади, келихи;
за формою такі вироби бувають переважно прямокутні або овальні, проте сет-серветки під замовлення зможе втілити будь-які креативні побажання клієнта і прийняти будь-яку геометричну форму, в тому числі нестандартну;
стиль і дизайн. Цей момент переважно залежить від стилю, інтер’єру та дизайну закладу, типу і виду посуду, виконання дизайну столу. Наприклад, якщо стіл і посуд виконані в сільському стилі, то сет-серветка повинна бути з пробки, полотна, ошкуренного дерева. Для елегантної вишуканої сервіровки краще застосувати сет-серветку з текстилю або мережива. Для сучасного стилю ідеальним варіантом стануть сети з крафта і т. д.;
даним видом серветок не прийнято витирати руки і рот. Вони покликані тільки забезпечувати гігієнічність і захист столу, виконувати функцію стильного аксесуарів.
вартість таких сервірувальних виробів доступна;
вироби прості в догляді і обслуговуванні;
виготовлення сет-серветок здійснюється з різноманітних матеріалів. Це шкіра, екошкіра, крафт, щільний папір, текстиль і т. д. Вироби можуть бути однотонними і з нанесеними малюнками, візерунками, графічним зображенням, текст.

Варто сказати, що сьогодні особливим попитом користуються сети зі шкіри. Пояснюється це тим, що виглядають вони оригінально і ексклюзивно, елегантно і розкішно. Найголовніше полягає в тому, що вони є максимально практичними, простими у догляді і довговічні в експлуатації. Сучасний етикет сьогодні пропонує проявляти фантазію і замість звичних скатертин купити сети для ресторанів, кафе, барів, готелів тощо, тим самим виділити себе з маси конкурентів.

Власник ресторану і звичайна домогосподарка гідно оцінять такий вид «скатертини» за її практичність і зручність. До того ж виготовлення сетів має на увазі індивідуальний підхід до кожного конкретного замовника і клієнта.

Related Post

ProHosterProHoster

Вирішили купити Linux хостинг для сайту, то Вам буде корисно знати про всі переваги linux хостингу. Багато купуючи популярний Linux Hosting, не зраджують значення технічними параметрами. Якщо вам потрібен дешевий

DerbyDerby

Derby barbershop поєднав у собі старовинні традиції з технологіями, кінематографічне освітлення для якісної геометрії в стрижках, класичні техніки з мистецтвом скульптури чоловічої стрижки, тільки так можна розкрити і створити індивідуальний,