goldkolibrius@gmail.com

Морские круизы из спб

Місто Санкт-Петербург – один з найкрасивіших міст на Землі, його будували кращі архітектори світу. Також це найбільший морський порт в Росії, сюди заходять багато світових круїзних компаній. У нас найкращі морские круизы из спб.

Для жителів Санкт-Петербурга і найближчих передмість це шанс почати круїз з «дому» по Норвезьких фіордах або відправитися в круїз по Північних містах Європи, а туристи з усієї Росії від Владивостока до Сочі приїжджають у наше місто, поєднуючи круїз з оглядом визначних пам’яток Санкт-Петербурга і передмість.

Невеликі круїзні лайнери заходять безпосередньо в дельту Неви, що дозволяє насолоджуватися набережними і палацами Санкт-Петербурга прямо з борту лайнера.
Морські круїзи з Санкт-Петербурга – це відпустка, за який Ви відвідаєте кілька північних країн, побачите імперський Стокгольм, середньовічний Таллінн, помилуєтесь на Ганзейські міста, побачите Кронборг — замок Гамлета, до того ж не витрачаючи час на авіапереліт.

Морські круїзи з Санкт-Петербурга проходять виключно в літній період часу – що робить їх ціннішими серед інших круїзів для пасажирів усіх країн.

У сезоні 2018 року із Санкт-Петербурга в Скандинавії і на норвезькі фіорди вирушать лайнери компаній MSC Cruises і Princess Cruises, а також кілька круїзів з заходом в Санкт-Петербург здійснить круїзна компанія Costa Cruises. Навігація починається з 09 травня і триватиме до 05 вересня 2018 року.

Круїзи по Північних містах Європи і по фіордах Норвегії тривають від десяти до 15 днів, що дозволяє пасажирам в спокійній і розслабленій атмосфері насолоджуватися прекрасними містами і неповторними природними пам’ятками.

Проте варто відзначити два круїзу, які завжди користуються дуже великою популярністю серед наших туристів: круїз називається «Європейська колекція» маршрут із Санкт-Петербурга в Стамбул і маршрут з Санкт-Петербурга до Венеції – «Європа з Півночі на Південь»

Related Post

SMART Диагностика

Діагностичний Центр «SMART Диагностика»  був заснований у 2009 році. Наша команда – це лікарі-професіонали і висококваліфікований медичний персонал. Ми прагнемо надавати високу якість МР-дослідження з використанням новітніх технологій у цій

Как путешествовать с питомцем

Как подготовиться к поездке вместе с питомцем Люди так сильно привыкают к своим питомцам, что не могут с ними расстаться ни на один день. Они даже берут их с собой

Самолеты, через которые производится обмен, одновременно вылетели из Киева и Москвы

Осталось 10-ь минут