Косметическая тара купить Киев

Коли виникає необхідність упакувати продукцію, на допомогу приходить косметична тара. Чому варто купити ємності для косметики, а не користуватися підручними засобами?

Косметологічний продукт вимагає стерильної упаковки, яка виключає зараження кошти бактеріями і грибком. Для упаковки кремів та інших емульсій не рекомендується використовувати баночки з-під продуктів харчування. А в разі продажу косметики достойна якісна упаковка стає необхідністю. У нас косметическая тара купить киев.

Для чого потрібна косметична тара
Тюбики, флакони, баночки, пляшечки відіграють чималу роль. Кожен кремовар повинен придбати різноманітні ємності, так як вони:

Дозволяють надійно захистити косметику від доступу повітря, окислювання;
Покращують зовнішній вигляд продукту, то важливо для продажу;
Забезпечують зручність використання.
Купити косметичну тару в Києві і всій Україні на всі випадки легко. Тут представлені:

Скляні флакони для парфумів;
Флакони з дозатором або пульверизатором;
Бальзамницы для восків, бальзамів;
Туби для помади;
Всілякі тюбики, флакони з пластику для лосьйонів, шампунів і інших рідких засобів.
Упакувати можна все – від скрабів і кремів до декоративних твердих помад. Крім того, використання якісної тари дозволяє робити більш високу націнку.

Яку упаковку вибрати?
Перш ніж купити косметичні ємності, визначитеся з метою. Тара може бути виготовлена з пластика або скла, кожен вид має свої особливості.

Скляні флакони добре зберігають аромат парфумів, стерильність готового продукту або інгредієнта. Скло виглядає солідно і дорого, крем у склі користується популярність і буквально кричить про те, що це продукт класу люкс. Скляні баночки можуть бути використані неодноразово, т. к. не втрачають свого блиску.

Пластик легкий і більш доступний. Тюбики з розпилювачем або дозатором – прекрасна тара для шампунів, дезодорантів, спреїв і кремів. З часом пластик каламутніє, тому не може бути використаний повторно.

Спеціальний пластик, як і скло, не вступає в реакцію з косметикою. Така тара безпечна і рекомендується до використання в косметичній промисловості.