Корма для щенков

Корм для цуценяти. Як вибрати?
«Кращий корм для собак, а особливо для цуценят» цей процес вибору може збити з пантелику не тільки новачки, але і досвідченого собаковода, адже асортимент харчування для собак настільки великий і різноманітний. Що ж вибрати: сухий корм для цуценят, натуральне харчування або вологий корм….Давайте розберемося в цьому питанні.

Вибираючи сухий корм для цуценят, рекомендуємо не покладатися сліпо на рекламу, а навчиться правильно читати склад корму. Є кілька основних принципів, які застосовуються незалежно від того, чи ви будете готувати домашню їжу, годувати сухим кормом або консервами.

Основні потреби цуценят?
Цуценятам, які досягли 2-х місячний вік, потрібно приблизно в два рази більше калорій в день, ніж дорослим собакам тих же порід. Раціон цуценят вимагає більше білка, жиру, кальцію і фосфору. Дуже важливо правильне поєднання поживних речовин, тому як дефіцит або надлишок останніх розташовує до проблем в зростанні і розвитку тварини. Комерційні сухі корми спрощують процес, адже спеціально підібрані рецептури створюють, враховуючи потреби зростаючого організму на кожному етапі.

Рейтинг сухих корма для щенков
Стандарти виробництва поділяють корми для собак на наступні класи (грунтуючись на якості входять в нього інгредієнтів):

Економ — при виробництві корму економ класу частіше використовують продукти низької якості, в основному це відходи харчової промисловості, субпродукти, соя. Найчастіше в складі переважає білок рослинного походження. Використовуючи дешеві корми економ класу, рекомендується додатково вводити в раціон вітамінно-мінеральні комплекси для правильного розвитку організму тварини.

Преміум — при виробництві кормів преміум класу вживають продукти більш високо якості. Також збільшується вміст м’ясної складової.

Супер-преміум-повнораціонні збалансовані корми, що складається з м’яса, риба, птиці високої якості, яєць, злаків, мінерально-вітамінних добавок. Вони повністю задовольняють потребу зростаючого організму і є відмінним вибором в харчуванні.

Холістик-збалансовані натуральні сухі корми для тварин. При виробництві корму холістік класу використовуються інгредієнти, придатні в їжу для людини. Холістик корму для собак відрізняються найвищою якістю і корисністю для організму. При виробництві використовують пробіотики, що поліпшує роботу травної системи. Такий раціон сприятливо впливає на загальний стан собаки.

Чи можна годувати для цуценя йорка і алабая одним кормом?
Корм для цуценят можна умовно поділити на кілька видів:

Цуценята міні порід (передбачувана вага дорослої собаки до 10 кг)
Цуценята середніх порід (передбачувана вага дорослої собаки від 10 до 25 кг)
Цуценята великих порід (передбачувана вага дорослої собаки від 25 кг)

Добавить комментарий

Related Post

Фуршет cпбФуршет cпб

Самий традиційний спосіб організувати фуршет cпб – орендувати ресторан для свята. Практично в кожному закладі є така послуга. Причому для цього існує навіть спеціальне фуршетне меню, створене у конкретному форматі:

Ультрафиолетовые фонариУльтрафиолетовые фонари

Ультрафіолетовий ліхтар-освітлювальний прилад вузької спеціалізації, який використовується в багатьох сферах людської діяльності. УФ ліхтарик знайшов себе в процесі перевірок маркування продукції, виконаної спеціальними УФ фарбами, перевірки на наявність течі у