IPhone

Шукаєте найкращий смартфон? Ми настійно радимо вам купити Apple iPhone в інтернет-магазині iStore.ua. Помірні ціни, кваліфіковане сервісне обслуговування, гарантія 12 місяців, програми лояльності — купивши iPhone в iStore.ua ви отримуєте все це і навіть більше!

Що таке iPhone? Прекрасний сенсорний дисплей високого дозволу, стильний дизайн, потужний процесор, ультрасучасна операційна система iOS і повний спектр стандартів стільникового і бездротового зв’язку, підтримка хмарних сервісів iCloud — це лише самі основні переваги iPhone. Детальныше на https://www.istore.ua/catalog/iphone/.

Зараз компанія Apple випускає п’ять лінійок смартфонів: ультратехнологичные флагмани iPhone Xs і iPhone Xs Max, а також сімейство середнього сегмента iPhone Xr. Крім того, ми пропонуємо моделі iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а також iPhone 7 і iPhone 7 Plus, вартість яких здивує тих, хто ще недавно не наважувався купити собі новий «яблучний» смартфон. Будь-який з названих смартфонів можна купити в інтернет-магазині iStore.ua з безкоштовною доставкою по Києву та Україні.

Купити iPhone Xs

Перше оновлення смартфона Apple преміум-сегмента, випущене в 2018 році. Все той же приголомшливий сталевий водонепроникний корпус, неймовірний сенсорний OLED-екран Super Retina з діагоналлю 5,8″, наднадійний система аутентифікації Face ID, потужний процесор нового покоління, поліпшена і ще більш поумневшая подвійна камера, могутня стереосистема… задіяти потенціал iPhone Xs на сто відсотків — завдання не з легких, але в руках досвідченого користувача цей апарат не схибить, що б йому не доручили робити.

Купити iPhone Xs Max

Назвіть всі переваги iPhone Xs, покладіть його бомбовим OLED-екраном з діагоналлю цілих 6,5″ і більш ємним акумулятором — і ви отримаєте приблизне уявлення про те, наскільки крут iPhone Xs Max. Екран на всю лицьову поверхню такого розміру треба побачити наживо — і тоді відмовитися від ідеї купити iPhone Xs Max буде надзвичайно складно. Шедевр інженерії і дизайнерського мистецтва, який по плечу тільки Apple, і жодної іншої компанії.

Купити iPhone Xr

Apple вирішила повторити експеримент з різнокольоровими гаджетами, випустивши лінійку смартфонів iPhone Xr у алюмінієво-скляному корпусі шести різних кольорів, всередині яких б’ється серце того ж потужного процесора, на базі яких працюють і нові «десятки». Прекрасний LCD-екран з діагоналлю 6,1″ дюйма повторює плавні лінії корпусу пристрою в стилі iPhone Xs — жодної кнопки «Додому» більше немає, і пора освоювати інтуїтивне управління жестами, як у найдорожчих смартфонах Apple.

Купити iPhone 8

Коли мова йде про Apple, то фраза «смартфон 2017 року» означає ще кілька років надійної роботи на радість своєму власникові. «Яблучна» техніка морально застаріває набагато пізніше, тому купити iPhone 8 зараз — зовсім не дурна ідея. Все ще потужний процесор, все ще чудова камера, все ще надійний сканер відбитків пальців Touch ID — і при цьому функціональність «вісімки» продовжує збільшуватися з виходом в App Store кожної нової програми.

Купити iPhone 8 Plus

Потрібен телефон побільше, але найновіший-занадто дороге задоволення? Ви можете купити iPhone 8 Plus, який від «звичайної вісімки» відрізняється великим на 2 см дисплеєм і подвійною основною камерою. Ефекти портретного освітлення, знімки з малою глибиною різкості, подвійний оптичний зум — iPhone 8 Plus зробить з вас куди більш крутого фотографа, ніж ви про себе самі думали.

Купити iPhone 7

Горде звання «Мій перший iPhone» в 2018 році отримав iPhone 7, який можна придбати в iStore.ua разом з іншими моделями «яблучних» смартфонів. Хтось скаже, що в ньому найменше потужності, — а ми скажемо, що на його базі процесора A10 Fusion побудовано шосте покоління планшетів iPad. Непоганий потенціал для технології дворічної давності, правда? Додайте до процесора відмінний дисплей і якісну камеру — і за порівняно невеликі гроші це все стане вашим.

Related Post

Компрессоры для кондиционеровКомпрессоры для кондиционеров

Услуги по обслуживанию кондиционеров уже стали достаточно распространенными на нашем рынке. К сожалению, еще не все мастерские осознают, насколько важным является масло в компрессоре кондиционера, как сильно она влияет на ресурс компрессора и насколько важен правильный подбор масла при обслуживании кондиционера. Дополнительную информацию, вы найдете на https://mincold.com.ua/kholodilnoe-oborudovanie/kompressory/dlya-konditsionerov/ . Производители компрессоров кондиционеров проектируют компрессор и одновременно подбирают соответствующее масло, учитывая очень много критериев, в частности: Подбор подвижных деталей компрессора. Здесь важную роль играет соответствующая вязкость масла. Чем точнее подбор, тем менее вязка должна быть олива, чтобы всюду проникать. Она должна обеспечивать соответствующую смазывающей пленку в широком диапазоне давлений и температур; Смешиваемость масла с хладагентом. Масло должно хорошо растворяться в хладагенте, образуя смазывающей смесь. Кроме того, смесь масла и хладагента покрывает и уплотняет соединение и эластичные трубопроводы, а также другие подвижные элементы системы кондиционирования, такие как игла расширительного клапана (при наличии), тогда хорошо смазываются. Услуги по обслуживанию кондиционеров уже стали достаточно распространенными на нашем рынке. К сожалению, еще не все мастерские осознают, насколько важным является масло в компрессоре кондиционера, как сильно она влияет на ресурс компрессора и насколько важен правильный подбор масла при обслуживании кондиционера. Производители компрессоров кондиционеров проектируют компрессор и одновременно подбирают соответствующее масло, учитывая очень много критериев, в частности: Подбор подвижных деталей компрессора. Здесь важную роль играет соответствующая вязкость масла. Чем точнее подбор, тем менее вязка должна быть олива, чтобы всюду проникать. Она должна обеспечивать соответствующую смазывающей пленку в широком диапазоне давлений и температур; Смешиваемость масла с хладагентом. Масло должно хорошо растворяться в хладагенте, образуя смазывающей смесь. Кроме того, смесь масла и хладагента покрывает и уплотняет соединение и эластичные трубопроводы, а также другие подвижные элементы системы кондиционирования, такие как игла расширительного клапана (при наличии), тогда хорошо смазываются.

Новости ЧерниговаНовости Чернигова

Мер Чернігова Владислав Атрошенко не зраджує своєму образу політичного перебіжчика, що показали результати першого туру президентських виборів. Чернігівський голова вирішив не чекати другого туру, і зайняв сторону явного лідера –

Женские гольфыЖенские гольфы

Гольфи являють собою подовжені еластичні шкарпетки, верхній край яких може доходити до середини ікри, коліна, почала стегна. Для виготовлення таких моделей використовують нейлон, лайкру, Поліестер, бавовна, шерсть та інші матеріали.