IPhone

Шукаєте найкращий смартфон? Ми настійно радимо вам купити Apple iPhone в інтернет-магазині iStore.ua. Помірні ціни, кваліфіковане сервісне обслуговування, гарантія 12 місяців, програми лояльності — купивши iPhone в iStore.ua ви отримуєте все це і навіть більше!

Що таке iPhone? Прекрасний сенсорний дисплей високого дозволу, стильний дизайн, потужний процесор, ультрасучасна операційна система iOS і повний спектр стандартів стільникового і бездротового зв’язку, підтримка хмарних сервісів iCloud — це лише самі основні переваги iPhone. Детальныше на https://www.istore.ua/catalog/iphone/.

Зараз компанія Apple випускає п’ять лінійок смартфонів: ультратехнологичные флагмани iPhone Xs і iPhone Xs Max, а також сімейство середнього сегмента iPhone Xr. Крім того, ми пропонуємо моделі iPhone 8 і iPhone 8 Plus, а також iPhone 7 і iPhone 7 Plus, вартість яких здивує тих, хто ще недавно не наважувався купити собі новий «яблучний» смартфон. Будь-який з названих смартфонів можна купити в інтернет-магазині iStore.ua з безкоштовною доставкою по Києву та Україні.

Купити iPhone Xs

Перше оновлення смартфона Apple преміум-сегмента, випущене в 2018 році. Все той же приголомшливий сталевий водонепроникний корпус, неймовірний сенсорний OLED-екран Super Retina з діагоналлю 5,8″, наднадійний система аутентифікації Face ID, потужний процесор нового покоління, поліпшена і ще більш поумневшая подвійна камера, могутня стереосистема… задіяти потенціал iPhone Xs на сто відсотків — завдання не з легких, але в руках досвідченого користувача цей апарат не схибить, що б йому не доручили робити.

Купити iPhone Xs Max

Назвіть всі переваги iPhone Xs, покладіть його бомбовим OLED-екраном з діагоналлю цілих 6,5″ і більш ємним акумулятором — і ви отримаєте приблизне уявлення про те, наскільки крут iPhone Xs Max. Екран на всю лицьову поверхню такого розміру треба побачити наживо — і тоді відмовитися від ідеї купити iPhone Xs Max буде надзвичайно складно. Шедевр інженерії і дизайнерського мистецтва, який по плечу тільки Apple, і жодної іншої компанії.

Купити iPhone Xr

Apple вирішила повторити експеримент з різнокольоровими гаджетами, випустивши лінійку смартфонів iPhone Xr у алюмінієво-скляному корпусі шести різних кольорів, всередині яких б’ється серце того ж потужного процесора, на базі яких працюють і нові «десятки». Прекрасний LCD-екран з діагоналлю 6,1″ дюйма повторює плавні лінії корпусу пристрою в стилі iPhone Xs — жодної кнопки «Додому» більше немає, і пора освоювати інтуїтивне управління жестами, як у найдорожчих смартфонах Apple.

Купити iPhone 8

Коли мова йде про Apple, то фраза «смартфон 2017 року» означає ще кілька років надійної роботи на радість своєму власникові. «Яблучна» техніка морально застаріває набагато пізніше, тому купити iPhone 8 зараз — зовсім не дурна ідея. Все ще потужний процесор, все ще чудова камера, все ще надійний сканер відбитків пальців Touch ID — і при цьому функціональність «вісімки» продовжує збільшуватися з виходом в App Store кожної нової програми.

Купити iPhone 8 Plus

Потрібен телефон побільше, але найновіший-занадто дороге задоволення? Ви можете купити iPhone 8 Plus, який від «звичайної вісімки» відрізняється великим на 2 см дисплеєм і подвійною основною камерою. Ефекти портретного освітлення, знімки з малою глибиною різкості, подвійний оптичний зум — iPhone 8 Plus зробить з вас куди більш крутого фотографа, ніж ви про себе самі думали.

Купити iPhone 7

Горде звання «Мій перший iPhone» в 2018 році отримав iPhone 7, який можна придбати в iStore.ua разом з іншими моделями «яблучних» смартфонів. Хтось скаже, що в ньому найменше потужності, — а ми скажемо, що на його базі процесора A10 Fusion побудовано шосте покоління планшетів iPad. Непоганий потенціал для технології дворічної давності, правда? Додайте до процесора відмінний дисплей і якісну камеру — і за порівняно невеликі гроші це все стане вашим.

Related Post

KalyanoptKalyanopt

Кальяном сегодня никого не удивить. Абсолютно каждый, кто этого хотел, свел близкое знакомство с дымным агрегатом. В настоящее время курение кальяна, который когда-то приехал в наши широты из загадочных восточных

Inkorr.comInkorr.com

На кожному веб-ресурсі є сторінки, корисні для користувачів або необхідні для нормальної роботи сайту, але при цьому не бажано, щоб їх виявляли пошукові роботи. Саме такі сторінки і необхідно закривати

Grand travelGrand travel

Сотні тисяч людей щоліта вибирають для відпочинку Азовське море-тепле, дрібне і рідне. Для відпочинку з дітьми не знайти місця краще, ніж селище міського типу Кирилівка, яке знаходиться в Запорізькій області.