Husqvarna

Садовий трактор-найкращий помічник. Робота буде виконана за будь-яких умов. Завдяки великому вибору насадок і методів зрізання трактор стане кращим помічником в саду, протягом усього року. Це ідеальна машина для якісного нагляду за газоном і виконання різних робіт, на вашій ділянці. Зручне рульове колесо стоїть під кутом, забезпечує дуже комфортне робоче положення оператора. У нас найкращі райдеры Husqvarna.

Важкий литий поворотний передній міст забезпечить чудову стійкість і рівновагу машини навіть при використанні травозбірника. Рейдери економічні і компактні за розмірами трактори, для розважливих господарів, яким потрібен якісний інструмент, простий у використанні і ергономічний. Райдери фірми Husqvarna по праву вважаються одними з кращих на ринку. При виробництві садових тракторів компанія використовує тільки самі передові технології.

Переваги тракторів і райдерів Husqvarna Husqvarna
Багатофункціональність
Так як садовий трактор Husqvarna управляється педалями, ви можете направляти його обома руками. Це дуже зручно, ефективно і безпечно як ніколи. Не має значення, який газон вам необхідно обробляти. Вибираючи одну з трьох ріжучих систем — збір, мульчування або викид, — ви обов’язково отримаєте незмінно хороший результат.

Простота в догляді
Підтримувати садовий трактор Husqvarna у відмінному стані дуже легко. Гострі леза швидко знімаються і замінюються без допомоги інструментів. Це дозволяє швидко і без шкоди здоров’ю доглядати за лезами і заточувати їх для кращого догляду за газоном. Укріплені ріжучі деки з порошковим покриттям забезпечують довговічність і стійкість до корозії обладнання. Цей трактор прослужить вам довго.

Добавить комментарий

Related Post

Ноутбук acerНоутбук acer

Купуючи тайванський ноутбук acer, ви отримуєте надійний лептоп з високими технологіями. Продуктів виробника притаманний сучасний дизайн — причому як зовні, так і всередині. Велика кількість різноманітних моделей дозволяє підібрати оптимальний

Утепление дома харьковУтепление дома харьков

Пропонуємо вашій увазі вентильовані фасади для утеплення та облицювання будинку Вентарок в Харкові. Фасад Вентарок – це ефективна вентильована система, яку використовують для утеплення та облицювання будівель різної конструкції, висотою

Стоимость иглоукалывания КиевСтоимость иглоукалывания Киев

Акупунктура( иглоукалывание), наверное, самый известный метод лечения нетрадиционной медицины. Пришел к нам он из Китая, где имеет многовековую традицию. Этот метод используют, как основной, так и как дополнительный метод лечения.