Husqvarna

Садовий трактор-найкращий помічник. Робота буде виконана за будь-яких умов. Завдяки великому вибору насадок і методів зрізання трактор стане кращим помічником в саду, протягом усього року. Це ідеальна машина для якісного нагляду за газоном і виконання різних робіт, на вашій ділянці. Зручне рульове колесо стоїть під кутом, забезпечує дуже комфортне робоче положення оператора. У нас найкращі райдеры Husqvarna.

Важкий литий поворотний передній міст забезпечить чудову стійкість і рівновагу машини навіть при використанні травозбірника. Рейдери економічні і компактні за розмірами трактори, для розважливих господарів, яким потрібен якісний інструмент, простий у використанні і ергономічний. Райдери фірми Husqvarna по праву вважаються одними з кращих на ринку. При виробництві садових тракторів компанія використовує тільки самі передові технології.

Переваги тракторів і райдерів Husqvarna Husqvarna
Багатофункціональність
Так як садовий трактор Husqvarna управляється педалями, ви можете направляти його обома руками. Це дуже зручно, ефективно і безпечно як ніколи. Не має значення, який газон вам необхідно обробляти. Вибираючи одну з трьох ріжучих систем — збір, мульчування або викид, — ви обов’язково отримаєте незмінно хороший результат.

Простота в догляді
Підтримувати садовий трактор Husqvarna у відмінному стані дуже легко. Гострі леза швидко знімаються і замінюються без допомоги інструментів. Це дозволяє швидко і без шкоди здоров’ю доглядати за лезами і заточувати їх для кращого догляду за газоном. Укріплені ріжучі деки з порошковим покриттям забезпечують довговічність і стійкість до корозії обладнання. Цей трактор прослужить вам довго.

Добавить комментарий

Related Post

Joma top flexJoma top flex

Взуття для гри у футбол на паркетному покритті від джомы – класика, особливо така модель, як Топ Флекс, вона завоювала популярність по всій планеті, як у професійних гравців, так і

ХимчисткаХимчистка

Диван, безперечно, належить до категорії меблів, яка використовується щодня: на ньому приємно подивитися телевізор, погортати улюблену книгу, посидіти з гостями, так і просто з комфортом полежати в тиші. Саме із-за