Husqvarna

Садовий трактор-найкращий помічник. Робота буде виконана за будь-яких умов. Завдяки великому вибору насадок і методів зрізання трактор стане кращим помічником в саду, протягом усього року. Це ідеальна машина для якісного нагляду за газоном і виконання різних робіт, на вашій ділянці. Зручне рульове колесо стоїть під кутом, забезпечує дуже комфортне робоче положення оператора. У нас найкращі райдеры Husqvarna.

Важкий литий поворотний передній міст забезпечить чудову стійкість і рівновагу машини навіть при використанні травозбірника. Рейдери економічні і компактні за розмірами трактори, для розважливих господарів, яким потрібен якісний інструмент, простий у використанні і ергономічний. Райдери фірми Husqvarna по праву вважаються одними з кращих на ринку. При виробництві садових тракторів компанія використовує тільки самі передові технології.

Переваги тракторів і райдерів Husqvarna Husqvarna
Багатофункціональність
Так як садовий трактор Husqvarna управляється педалями, ви можете направляти його обома руками. Це дуже зручно, ефективно і безпечно як ніколи. Не має значення, який газон вам необхідно обробляти. Вибираючи одну з трьох ріжучих систем — збір, мульчування або викид, — ви обов’язково отримаєте незмінно хороший результат.

Простота в догляді
Підтримувати садовий трактор Husqvarna у відмінному стані дуже легко. Гострі леза швидко знімаються і замінюються без допомоги інструментів. Це дозволяє швидко і без шкоди здоров’ю доглядати за лезами і заточувати їх для кращого догляду за газоном. Укріплені ріжучі деки з порошковим покриттям забезпечують довговічність і стійкість до корозії обладнання. Цей трактор прослужить вам довго.

Добавить комментарий

Related Post

Новостройки Броваров, которые строятся с любовью: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал»Новостройки Броваров, которые строятся с любовью: ЖК «Крона Парк» и «Лесной квартал»

Будь-яку справу, в яку ми вкладаємо душу, завжди виходить краще. Навіть невеликий сувенір, зроблений з любов’ю, набуває абсолютно новий сенс і цінність. А коли мова заходить про важливі речі, такий

InstrumentariumInstrumentarium

Компанія Instrumentarium-офіційний партнер Bosch з продажу електроінструментів, термотехніки, вимірювальних приладів, садової техніки, побутової техніки, приладдя та запчастин Bosch. У нас Ви можете обрати та купити високоякісний, надійний електроінструмент Bosch, Dremel.

Аренда теплохода для банкетаАренда теплохода для банкета

Прогулянки на теплоходах по Дніпру вже багато років дуже популярні серед жителів Києва. Послуга «оренда теплохода», що надається компанією «Теплоходик», дуже зручна для проведення різних заходів на воді. Організовуючи випускний