HP

Ноутбук hp elitebook 735 g5 створений спеціально для сучасних мобільних фахівців. Він пропонує функції безпеки та управління корпоративного рівня, а також потужні функції спільної роботи, які дозволяють завжди залишатися на зв’язку.
Ідеальне рішення для мобільної роботи, що забезпечує максимальну надійність, високу продуктивність і потужні засоби роботи з графікою в керованих ІТ-середовищах в порівнянні з іншими пристроями свого класу.
Доступні Windows 10 та інші операційні системи
Бездоганний дизайн

Надтонкий корпус і чудове зображення на ультраярком екрані з вузькими рамками забезпечують комфортну роботу практично при будь-якому освітленні. Швидкий перехід від похідних умов до роботи в офісі завдяки опціональній док-станції HP Thunderbolt G22.

Створений для безпеки

Керовані апаратні рішення HP для забезпечення безпеки з функцією автоматичного відновлення забезпечать захист ПК від постійно розвивається шкідливого ПО. Технології HP Sure Start Gen43 і HP Sure Click4 гарантують повну безпеку ПК на всіх рівнях — від системи BIOS до браузера.

Відмінна якість звуку

Просунуті засоби спільної роботи, такі як шумозаглушення HP, забезпечать чітку передачу звуку під час конференц-зв’язку. Гучні, спрямовані вгору динаміки забезпечують насичене звучання. Третій внешненаправленный мікрофон і клавіші управління дзвінками дозволять більш ефективно проводити віртуальні зустрічі.

Вам ніщо не повинно заважати

Будь-яке завдання вам по плечу завдяки Windows 10 Pro1, а також потужним функціям безпеки, спільної роботи і зв’язку від HP.
Найвища продуктивність

Завдяки потужному, ефективному, безпечному і надійному процесору AMD Ryzen PRO5 з графічним ядром Radeon ви зможете впоратися з будь-яким завданням.
Безпечна робота в Інтернеті

Технологія HP Sure Click4 допомагає захистити комп’ютер від шкідливого ПО, програм-вимагачів і вірусів під час перегляду веб-сайтів і вкладень.
Захистіть свій особистий простір

Ви можете більше не турбуватися, що хтось за вами підглядає: опціональна фотокамера HP з технологією приватности6 легко закривається шторкою.
Захист на рівні мікропрограмного забезпечення

Технологія HP Sure Start Gen45 з апаратними засобами безпеки і підтримкою автоматичного відновлення BIOS забезпечить надійний захист комп’ютера.
Забезпечте безпеку критично важливих процесів

Технологія HP Sure Run розширює можливості автоматичного восстановления до рівня операційної системи, завдяки чому робота критично важливих додатків і процесів не зупиниться, навіть якщо шкідливе ПО спробує їх закрити.
Захистіть свої дані за допомогою багатофакторної перевірки автентичності

Захистіть свої дані за допомогою опціональної багатофакторної аутентифікації, яка включають в себе функції розпізнавання обличчя і відбитків пальцев.
Залишайтеся на зв’язку

Залишайтеся на зв’язку в будь — яких умовах-завдяки опціональній підтримці технології бездротового широкосмугового связи10 4G LTE9 ваше робоче місце може бути де завгодно.

Related Post

Star TimeStar Time

Якщо ваші діти, надивившись «Х-Фактора», «Голоси» та інших талант-шоу, мріють блищати на сцені, то чому б не надати їм таку можливість? Адже спів корисно не тільки для майбутніх музикантів. За

В Киеве на 10 станциях не будут продавать и пополнять карты метро: перечень станцийВ Киеве на 10 станциях не будут продавать и пополнять карты метро: перечень станций

Начиная с 25 августа Зеленая карта метро не будет продаваться и пополняться в кассах 10 станций киевского метрополитена. Отныне там можно будет купить только е-билеты — Kyiv Smart Card. В

В Киеве на глазах у полиции разбили неправильно припаркованный автоВ Киеве на глазах у полиции разбили неправильно припаркованный авто

В центре Киева произошло резонансное событие. Припаркованный на тротуаре с нарушением ПДД старый Opel Kadett просто избили битами. Патрульная полиция наблюдала за происходящим, но не вмешивалась. Впоследствии начальник Главного управления