Барная витрина для кафе

Барна стійка є ключовим елементом кафе або бару, тому коли їх замовляють, розраховують отримати частину інтер’єру бару, здатну витримати серйозне навантаження і протягом довгого часу не втрачати привабливий зовнішній вигляд. У нас найкраща барная витрина для кафе. Головну для бару майданчик видно на фото відвідувачів в соціальних мережах, вона служить додатковою рекламою бару. Виготовлення завжди відбувається на замовлення, ціна змінюється в залежності від розміру і матеріалів. Для сидячих місць біля бару необхідна глибина барної стійки. Цього домогтися можна нависає частиною стільниці, щоб відвідувачі могли розмістити коліна. Важливим елементом є підніжка, людині природно ставити ноги на підлогу і спиратися, навіть коли сидить. Вона також служить обмежувачем від пошкоджень.

Бувають ще барні стійки, щоб людина не сідала біля неї, а тільки підійшов і зробив замовлення. Зазвичай висота такої стійки трохи вище, а навіс з боку відвідувачів менше. Стандартна вилка висоти барних стійок від 90см до 120см, необхідно враховувати висоту стільця який буде використовуватися.

Добавить комментарий

Related Post

ПротивогазПротивогаз

Якби людство витрачало на пошуки еліксиру життя стільки ж коштів, скільки витрачає на те, щоб її знищити, ми б вже всі були безсмертні. Розробляючи і нарощуючи міць озброєння, доводилося розробляти