Аренда теплохода для банкета

Прогулянки на теплоходах по Дніпру вже багато років дуже популярні серед жителів Києва. Послуга «оренда теплохода», що надається компанією «Теплоходик», дуже зручна для проведення різних заходів на воді. Організовуючи випускний вечір, весілля, день народження чи корпоратив на теплоході, ви забезпечите приголомшливий відпочинок і море вражень гостям під час заходу. У нас найкраща аренда теплохода для банкета.

Орендувати теплохід для заходу, не маючи досвіду, досить клопітно. Але компанія «Теплоходик» допоможе у всьому: виберемо гідний теплохід, який буде відповідати вашим вимогам по комфорту і кількістю пасажирів, прокладемо цікавий маршрут прямування, складемо смачне меню, запросимо артистів для шоу програми.

Ми можемо запропонувати вам організувати на катері ділові переговори, семінари, конференції. Вдалині від міської суєти ми на вищому рівні забезпечимо проведення ділових заходів на теплоході. Ділові переговори під час прогулянки по Дніпру можуть справити на ваших партнерів незабутнє враження і позитивно вплинути на результат переговорів.

На сайті компанії «Теплоходик» ви можете ознайомитися з переліком катерів, їх пасажиромісткістю, цінами за годину оренди в ходу і під вчасно стоянки. Всі теплоходи здаються в оренду без посередників від імені судновласника, а при оренді судна більш ніж 10 годин вам можуть надати знижку на одинадцяту годину прокату. Мета роботи нашої компанії – допомогти організувати святковий або діловий захід на теплоході, подарувати запрошеним гостям прекрасне свято та чудовий сервіс на всіх етапах заходу. Великий досвід і величезний потенціал наших співробітників – це запорука успіху вашого заходу на воді. При оренді теплохода у нас, компанії «Теплоходик», ми надамо вам персонального менеджера для консультації і допомогу при підготовці заходу.

Теплохід, який ви візьмете в оренду, і захід, організований на ньому, будуть відповідати вашим очікуванням, т. к. наша компанія пропонує найвищий рівень сервісу та обслуговування подібних заходів.

Банкет на теплоході надає можливість організувати урочистий захід з відмінним сервісом, вишуканою кухнею та танцювальним майданчиком на верхній палубі.

Наша компанія допоможе організувати банкет на теплоході будь-якого рівня, від пікніка на острові до шикарного застілля з приводу ювілею чи професійного свята.

Катер — це банкетна зала з розкішним інтер’єром, який йде вздовж красивих берегів Дніпра назустріч свіжому вітру і б’ється об борт хвилях.

Ми пропонуємо високий рівень організації і обслуговування вашого банкет на теплоході. Наш флот представлений однопалубными і двухпалубными теплоходами різного класу та вмістимості пасажирів. На наших теплоходах і катерах, якщо ви плануєте банкет, у салонах розміщується від 20 до 100 людини, а в разі фуршету — 150 осіб. У нас є теплоходи, місткістю понад 300 осіб під час банкету. Інтер’єри пасажирських салонів наших теплоходів оформлені оригінально і зі смаком. Вони зручні для тривалих прогулянок і подорожей.

Банкет на теплоході — це прекрасна альтернатива традиційного застілля вдома або в ресторані і надовго запам’ятається всім. Ви можете самостійно скласти меню для банкету або фуршету, вибрати музичну програму, запросити артистів, оформити теплохід на ваш смак.

Білий пароплав пливе по Дніпру, а на палубі веселяться ошатні і щасливі гості і святкують день народження, корпоратив, весілля або просто зустріч близьких людей.

Організуйте банкет на теплоході для ваших коханих і близьких, наприклад, для батьків на ювілей! Забудьте про задушливі зали ресторанів і виберіть катер. І тільки тоді урочистий захід стане незабутньою подією в житті ваших близьких або ділових партнерів.

Орендуйте теплохід у нас, і ваше свято буде бездоганно!

Related Post

Качественное переоборудование микроавтобусов в Бердичеве от ведущих специалистов по самым демократичным расценкамКачественное переоборудование микроавтобусов в Бердичеве от ведущих специалистов по самым демократичным расценкам

На сегодняшний день существует огромное количество различных сервисов, которые готовы предложить услуги связанные с переоборудованием, рестайлингом, также тюнингом различных видов транспортных средств передвижения. Безусловно, из обширного количества компаний, крайне трудно

Кейтеринг-бокс как организовать питание на конференциях, семинарах или презентацияхКейтеринг-бокс как организовать питание на конференциях, семинарах или презентациях

Каждое событие требует тщательно подобранного меню. Часто, это дело оказывается не из легких, ведь тянет за собой множество дополнительных процессов и тратит ваше время. К счастью, сейчас существует услуга кейтеринга,

Стоимость иглоукалывания КиевСтоимость иглоукалывания Киев

Акупунктура( иглоукалывание), наверное, самый известный метод лечения нетрадиционной медицины. Пришел к нам он из Китая, где имеет многовековую традицию. Этот метод используют, как основной, так и как дополнительный метод лечения.