Амортизатор

Відразу обмовимося, що амортизатори змінюються попарно (на кожній осі автомобіля). Якщо на одній осі зліва буде Старий амортизатор, а праворуч Новий, навіть одного і того ж типу, характеристик і навіть виробника, то це «поламає» геометрію автомобіля і призведе до непрогнозованого поведінки автомобіля. В ідеалі ж, відразу потрібно міняти всі чотири. У нас найкращій вибір в 555 амортизаторы.

Застосовність до Вашого автомобіля
Спочатку потрібно звузити діапазон вибору до амортизаторів, які точно підійдуть до Вашого автомобіля. На нашому сайті ви можете зробити це, вибравши свій автомобіль у формі вище, після чого вам відобразяться тільки ті вироби, які підходять для обраного авто.

Вкажемо на деякі особливості підбору амортизатора:
Амортизатор або стійка амортизатора.
Дана характеристика закладена конструкційно в автомобіль, відповідно, не можна замінити амортизатор стійкою, або навпаки.
За конструкцією: одно — або двотрубні.
У деяких випадках існує можливість заміни двотрубного на однотрубний амортизатор (наприклад, це часто роблять для спортивної їзди) або навпаки. Але тут обов’язково потрібна консультація фахівця.
По робочій речовині: масляні (тиск масла), газо-масляні (тиск газу).
Тут також можна вибирати, наприклад, замінюючи газо-масляний масляним або навпаки, з метою економії або щоб підвищити комфорт і безпеку водіння. Консультація фахівця також обов’язкова.
Місце установки. Можуть ділиться на передні / задні і ліві / праві. Причому, для лівих / правих, відмінності можуть полягати тільки в способі кріплення, а для передніх / задніх різниця може бути навіть в типі. Наприклад, спереду стійки, а ззаду амортизатори.
Діаметр, загальна довжина і глибина входження штока. Діаметр впливає на можливість вмістити амортизатор в необхідному місці. Іноді конструкційні особливості автомобіля дозволяють встановлювати амортизатор з діаметром, що відрізняється від заводського. Більший діаметр позитивно впливає на опір нагріванню. Дозволяє використовувати менший тиск газу без втрати робочих характеристик, що збільшує термін служби, тому що зменшується втрата газу. Загальна довжина і глибина входження штока чітко задані самою конструкцією автомобіля і установка амортизатора з відмінними характеристиками негативно впливає на геометрію кузова.
Настійно рекомендуємо завжди консультуватися з фахівцем, щоб визначити, чи підходить конкретний амортизатор до Вашого автомобіля. В першу чергу, це стосується, так званих, неоригінальних запчастин. Але навіть якщо ви купуєте амортизатори у офіційного дилера, звернення до стороннього фахівця може показати більш цікаві альтернативу оригінальної запчастини, як в питанні ціни, так і робочих характеристик (комфорт, довговічність і т.д.).

Добавить комментарий

Related Post

SkodaSkoda

Почему стоит потратить деньги на модельную линейку Skoda? Если оценивать перспективы иномарок на украинском рынке, чешские машины непременно окажутся в топ 3. Дело не только в том, что Чехия находится

Какие проблемы могут возникнуть при выкупе автомобиля?Какие проблемы могут возникнуть при выкупе автомобиля?

Какие проблемы могут возникнуть при выкупе автомобиля? Выкуп автомобилей предлагает крупный дилерский центр и частную компанию. Услуга может быть проведена в двустороннем порядке. Автовладелец сдает старую машину, доплачивает деньги и

Як можно покращити свiтло в автомобiлi?Як можно покращити свiтло в автомобiлi?

Сьогодні будемо говорити про те, які фактори впливають на якість освітлення, а також, яким чином можливо поліпшити світло в своєму автомобілі. Отже, якщо Вас цікавить зазначені питання, то, будь ласка,