Akit

ІТ аутсорсинг Akit-це співпраця спрямована на передачу функцій обслуговування ІТ-структури вашого підприємства на рівні, досягнення якого власними силами неможливо або ж пов’язано з невиправдано високими фінансовими витратами. ІТ-аутсорсинг розглядається сучасними керівниками компаній як ефективний інструмент для розвитку малого та середнього бізнесу.
Послуги ІТ аутсорсингу в компанії ROBOT включають великий вибір ІТ-послуг надаються на професійному рівні завдяки вузькій спеціалізації наших інженерів (обслуговуванням комп’ютерів і серверів займається системний адміністратор, програмуванням і оновленням 1С Підприємства – дипломований програміст 1С і тд). Ми гарантуємо повне збереження і конфіденційність інформації, цілодобову підтримку і оперативність в роботі. Використання індивідуального підходу дозволяє заощадить 60% Вашого ІТ-бюджету. Ефективне виконання більшості бізнес-процесів пов’язане з інформаційними системами та IT-інфраструктурою.

Наша компанія виконує обслуговування ІТ-інфраструктури згідно з договором і угодою про рівень обслуговування (SLA) і включає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безперебійної роботи інфраструктури серверів, баз даних Oracle, використовуваних бізнес-сервісів, додатків, систем управління та інших інформаційних систем.

AKIT — IT OUTSORSING

http://akit.com.ua/

Жилянская 39 Киев