Печать на футболках

Надрукувати зображення ми можемо як на своїх виробах від ТМ «OPIUM» так і на виробах замовника.

Наприклад, Вам потрібна 1 футболка з принтом (на футболках від ТМ «OPIUM»), ціна замовлення буде дорівнює: Ціна футболки (497 грн.) + Принт в подарунок! У нас найкраща печать на футболках.

— Якщо матеріал Ваш або будь-яких інших брендів, в такому випадку буде враховуватись будуть тільки друк.

— У випадку друку на темних виробах (чорний, зелений, синій і т. Д.) Ціна подвоюється — спершу на саму тканину наносять спеціальну ґрунтовку і білу фарбу, яка, затвердевая створює тонкий шар фарби (груНадрукувати зображення ми можемо як на своїх виробах від ТМ «OPIUM» так і на виробах замовника.

Наприклад, Вам потрібна 1 футболка з принтом (на футболках від ТМ «OPIUM»), ціна замовлення буде дорівнює: Ціна футболки (497 грн.) + Принт в подарунок!

— Якщо матеріал Ваш або будь-яких інших брендів, в такому випадку буде враховуватись будуть тільки друк.

— У випадку друку на темних виробах (чорний, зелений, синій і т. Д.) Ціна подвоюється — спершу на саму тканину наносять спеціальну ґрунтовку і білу фарбу, яка, затвердевая створює тонкий шар фарби (грунту). Грунт і основа (біла фарба) запобігає змішуванню фарб, тільки після грунтовки наносяться кольорове фарби. Вартість друку природно збільшується. Друк на темних виробах вище, ніж на світлих. Що робити якщо у вас маленька компанія чи не найбільше захід і вам необхідно всього пару трійку футболок? Тепер це стало можливо зробити і в найкоротші терміни завдяки сучасному обладнанню яке дозволяє кожному стати дизайнером своєї футболки і надрукувати тираж футболок від однієї штуки. На сучасному обладнанні друк на футболках перетворилася в захоплюючий і цікавий процес.
Купити футболку або створити її самому вибирати вам!

А ми готові допомогти вам втілити ваші ідеї в життя, залишилося всього купити футболку а принт ми вам надрукуємо.нту). Грунт і основа (біла фарба) запобігає змішуванню фарб, тільки після грунтовки наносяться кольорове фарби. Вартість друку природно збільшується. Друк на темних виробах вище, ніж на світлих. Що робити якщо у вас маленька компанія чи не найбільше захід і вам необхідно всього пару трійку футболок? Тепер це стало можливо зробити і в найкоротші терміни завдяки сучасному обладнанню яке дозволяє кожному стати дизайнером своєї футболки і надрукувати тираж футболок від однієї штуки. На сучасному обладнанні друк на футболках перетворилася в захоплюючий і цікавий процес.
Купити футболку або створити її самому вибирати вам!

А ми готові допомогти вам втілити ваші ідеї в життя, залишилося всього купити футболку а принт ми вам надрукуємо.