Яндекс.Метрика Лечения печени - Мой любимый город

Лечения печени

У дорослої людини печінка важить півтора-два кілограми. Це найбільша залоза. В організмі вона поєднує три функції, беручи участь в процесах циркуляції крові, перетравлення їжі та обміну речовин. Робота органу пов’язана з численними обмінами в організмі: липидными, вуглеводними, водно-сольовими, білковими, жовчними, вітамінними. Вона виконує знешкоджуючі ферментативні, захисні і видільні функції, які підтримують автономне скоординоване функціонування організму.
Ключовими причинами захворювань печінки є інфекційні ураження, отруєння організму токсинами, розлади кровообігу, імунної системи, порушення харчування та обміну речовин.  Ми пропонуємо, вам пройти курс обстеження, детальніше на http://regeneraciya.com.ua/.
У дорослої людини печінку важить півтора-два кілограми. Це найбільша залоза. В організмі вона поєднує три функції, беручи участь в процесах циркуляції крові, перетравлення їжі та обміну речовин. Робота органу пов’язана з численними обмінами в організмі: липидными, вуглеводними, водно-сольовими, білковими, жовчними, вітамінними. Вона виконує знешкоджуючі ферментативні, захисні і видільні функції, які підтримують автономне скоординоване функціонування організму.
Ключовими причинами захворювань печінки є інфекційні ураження, отруєння організму токсинами, розлади кровообігу, імунної системи, порушення харчування та обміну речовин.

Симптоми ураження печінки
Симптоми гострого ураження печінки досить очевидні і допомагають лікареві практично відразу припустити, що заліза залучена в патологічний процес. Це біль під правим ребром, різкі скачки температури тіла, жовтяниця, безбарвний кал, темна сеча.
Хронічні захворювання не проявляються, і довгий час ознаки хворої печінки характеризуються загальною симптоматикою: занепад сил, швидка стомлюваність, розлади сну, пригнічений настрій. Однак при послідовному детальному розпитуванні лікаря не важко запідозрити хворобу печінки при мінімумі симптомів.

Яндекс.Метрика
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE