Купить WiFi роутер

Маршрутизатори — пристрої, які дозволяють забезпечити безперебійний доступ до певної мережі сращу з декількох гаджетів. Компактні роутери об’єднують всі машини в єдину мережу і позбавляють від великої кількості проводів. Подібні прилади популярні не тільки в офісних приміщеннях, але і в звичайних житлових будинках і квартирах.

Розробники постійно виготовляють нові апарати, оснащені вдосконаленими функціоналом. Наявність додаткових властивостей робить їх експлуатацію більш зручною. Останні моделі крім забезпечення бездротового доступу в Інтернет також підтримують зовнішні накопичувачі, принтер, 3G модеми, Шейпер трафік, IPTV, VPN-тунелі. Вартість виробів безпосередньо залежить від перерахованих вище особливостей, а також від популярності бренду.
Ми пропонуємо Купить WiFi роутер, також Купить сетевое оборудование.

Як вибрати маршрутизатор?

Перед тим як приступити до вибору оптимального маршрутизатора необхідно визначитися, які цілі і завдання повинен виконувати прилад. Для регулярних закачувань, організації медиасервиса і мережевого сховища знадобляться більш дорогі пристрої.

Фахівці рекомендують звертати увагу на такі фактори:

Wi-Fi-модуль. Відмовтеся від виробів з внутрішньою антеною, оскільки вони мають низький коефіцієнт підсилення. Такий варіант підійде тільки для невеликої однокімнатної квартири. В разі поломки таку антену неможливо замінити. Тому краще придбати роутер з двома антенами, які забезпечать високу швидкість передачі даних. Не менш важливий момент — підтримувані стандарти Wi-Fi.
Апаратна начинка. Чим вище даний показник, тим більше інформації вдасться завантажити за короткий період часу. Занадто дешеві моделі не відповідають тарифного плану зі швидкістю до 100 Мбіт/с.
Програмний функціонал. Протоколи доступу в Інтернет можуть відрізнятися. Сучасні пристрої мають PPTP, L2TP, PPPoE, динамічний і статистичний IP. Підтримка IPTV стане додатковою перевагою.
Додаткові функції. До цього пункту належить наявність USB-портів, принт-сервісу і торент-клієнта. Подібне багатофункціональний пристрій підійде тим, хто точно збирається користуватися цими властивостями. В іншому випадку немає сенсу переплачувати.
Бренд. Одним з найбільш популярних фірм є TP-Link, але також попитом користуються вироби Asus, D-Link. Від китайських аналогів краще відмовитися, навіть якщо по характеристиках вони значно перевищать моделі відомих брендів.
Враховуючи дані параметри, вдасться підібрати ідеальний варіант для будинку, який дозволить налаштувати мережевий доступ до Інтернету різних гаджетів. В офісні приміщення слід вибирати більш потужні вироби, оскільки до них підключається безліч гаджетів одночасно.

Перед оформлення замовлення ознайомтеся з відгуками про пристрої. Реальне думку людей дозволить дізнатися про відповідність приладу описом і характеристиками. Додаткову консультацію нададуть менеджери магазину.