ГБО на авто

Ціни на бензин сьогодні ростуть, і як наслідок, вам доводиться переплачувати пристойну суму грошей. Що ж робити для того, щоб знизити витрати на паливо? Компанія Авто Газ допоможе вирішити дану проблему, наші фахівці за допомогою сучасного обладнання встановлять газ на автомобіль за найнижчими цінами. У нас найкраще ГБО на авто.

Варто відзначити, що наша компанія має великий досвід роботи по установці газового обладнання на авто різних марок, серед яких Chevrolet, Hyundai, BMW, Subaru, Nissan, Honda, а також Opel і Mercedes. Це далеко не весь список автомобілів, які ми обслуговуємо. Відбувається установка гбо в києві після оформлення замовлення на сайті або по телефону.

Чому вигідно встановлювати газ саме у нас?

1. Це економія коштів, так як наше газобалонне обладнання якісне, воно витрачає палива не більше, ніж бензиновий двигун. А вартість газу набагато нижче бензину. Це суттєво для тих автовласників, які багато їздять.

2. Наші фахівці гарантують високий рівень безпеки і надійності гбо після установки. Вони регулярно проходять навчання на італійських заводах-виробниках.

3. Ми використовуємо сучасні технології, які дозволяють перевести будь-яке авто з бензиновим двигуном на газ. Вартість буде залежати від виду газобалонного обладнання автомобіля, на який гбо встановлюється.

4. Наша компанія видає своїм клієнтам документ, що підтверджує проведення випробування газової системи. Це так званий талон газового огляду, який вимагають працівники ДАІ

5. Крім цього, ви можете розраховувати на якісне сервісне та післягарантійне обслуговування. Тому установка газу на авто в києві саме в компанії АвтоГаз — це запорука успішної роботи автомобіля і газобалонної установки.